...

ARAÇ DEĞER KAYBI RAPORU

Trafik kazası sonucu hasar gören aracınızın, onarılmış olsa dahi, TRAMER kayıtlarında hasar geçmişi olarak gözükecektir. Araç Değer Kaybı ise bu kayıtlara herkes tarafından ulaşılabilir olmasından kaynaklı manevi bir değer kaybını ortaya çıkarmaktadır. Araç Değer Kaybı Şartları Son iki yıl içinde maddi hasarlı bir trafik kazası gerçekleşmiş olmalı. Bu trafik kazasında %100 kusurlu olmamalı. Trafik kazası sonrasında gerekli tutanaklar tutulmuş olmalı. Aracın hasarı giderilmiş olmalı. Aracın kaza dolayısıyla değeri eksilmiş olmalı. Sigorta firmasına usulüne uygun biçimde başvuruda bulunulmuş olmalı. Araç değer kaybı alınmamış olmalıdır. Detaylı bilgi için mail yada telefon ile bize ulaşın

YABANCI PLAKALI ARAÇ KAZALARI

Yabancı plakalı araçlarla yaptığınız kazalar sonrası kendiniz eksper tayin edebilirsiniz. Yabancı plakalı araçlarla yapılan kazalarda talep olması durumunda, tutanak düzenleme, tutanağın TRAMER giriş işlemleri ve hasar tespiti gibi hizmetler şirketimizce verilmektedir.

RİSK ANALİZİ ÇALIŞMALARI

İşletmelerin sigortalanmadan önce mutlaka risk analizi çalışmalarının yapılması önerilir. risk analizi çalışmasının yapılmasıyla; ön görülemeyen risklerin ön görülmesi sağlanır, risklerin önüne geçilmiş olabilir, işletmelerdeki işletme körlüğü durumunun dışarıdan bir gözle iyileştirilmesi sağlanır, sigortalanacak işletmenin net tespitlerle risk analizleri çıkarılır.

KIYMET TAKDİRİ VE DEĞER TESPİT ÇALIŞMALARI

İşletmelerin, lüks villaların; bina, demirbaş, makina ve elektronik cihaz bakımından hangi sigorta bedelleri ile sigortalanması gerektiği detaylı ve hassas bir çalışma ile sizlere net olarak rapor halinde sunulur. Sigortalanacak, leasing ile satın alınacak makina, elektronik cihaz ekipmanlarının 2.el rayiç değeri, yeni ikame değerleri ile ilgili net tespitler yapılır. Makinalarınızda, herhangi bir hasardan dolayı ortaya çıkabilecek değer kayıpları, net bir şekilde tespit edilir.